Πρόσκληση για Ιδρυματικά Υπεύθυνο έργου Πρακτικής Άσκησης

Αξιότιμα Μέλη ΔΕΠ του Πανεπιστημίου Πατρών,

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών σύμφωνα με απόφαση της αρ. 750/27-01-2021 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών, προχωρά σε Πρόσκληση Εκδήλωση Ενδιαφέροντος υποβολής αιτήσεων για τον ορισμό Ιδρυματικά Υπευθύνου της Πράξης Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Παν. Πατρών με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5030937.

Ιδρυματικός Υπεύθυνος μπορεί να διατελέσει οποιοδήποτε μέλος ΔΕΠ του Ιδρύματος και η θητεία είναι διετής.

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας και τα αντίστοιχα βιογραφικά σημειώματα υποβάλλονται από τους ενδιαφερόμενους στο Ενιαίο Σύστημα Υποβολής Αιτήσεων της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών και συγκεκριμένα στον σύνδεσμο (http://uproskliseis.upatras.gr/), έως και τις 16.02.2021.