Έγκριση Πρακτικού – Πρακτικό Αξιολόγησης για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «Αξιοποίηση Τεχνολογιών 5G-IoT για την Ορθολογική Διαχείριση και Εξοικονόμηση Υδάτινων Πόρων στην Αγροτική Παραγωγή – ΕΔΚ_AREThOUSA» (80896– Ε.Υ.: Α. Λιόπα-Τσακαλίδου) (13/11/2020)

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ. 68849/14.10.2020 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου «Αξιοποίηση Τεχνολογιών 5G-IoT για την Ορθολογική Διαχείριση και Εξοικονόμηση Υδάτινων Πόρων στην Αγροτική Παραγωγή – ΕΔΚ_AREThOUSA»,  με Επιστημονική Υπεύθυνη την κα Α. Λιόπα-Τσακαλίδου, ανακοινώνεται το Πρακτικό Αξιολόγησης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ενστάσεις επί του αποτελέσματος μπορούν να υποβληθούν στον ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης έως 23 Νοεμβρίου 2020 και ώρα 2:00 μ.μ.

Λιόπα‐Τσακαλίδη Αγλαΐα Λιόπα‐Τσακαλίδη Αγλαΐα Λιόπα‐Τσακαλίδη Αγλαΐα Λιόπα‐Τσακαλίδη Αγλαΐα