Μπούρας Χρήστος

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την ανασυγκρότηση της Επιτροπής Ηθικής και Δεοντολογίας της Έρευνας (Ε.Η.Δ.Ε) του Πανεπιστημίου Πατρών. (πέντε (5) τακτικά μέλη τα οποία υπηρετούν με οποιοδήποτε τρόπο στο Παν. Πατρών & δύο (2) τακτικά μέλη εκτός της Ακαδημαϊκής Κοινότητας του Παν. Πατρών – και οι αναπληρωτές των ανωτέρω) (04-09-2024)

Ημ/νία Λήξης Πρόσκλησης: 2 εβδομάδες

Η Επιτροπή Ερευνών και Διαχείρισης του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας (Ε.Λ.Κ.Ε.) του Πανεπιστημίου Πατρών, έχοντας υπόψη τα άρθρ. 277 έως 282, του Ν. 4957 ΦΕΚ Α 141/21.7.2022 και την απόφαση του Ειδικού Επταμελούς Οργάνου της Επιτροπής Ερευνών και Διαχείρισης του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας (Ε.Λ.Κ.Ε.) του Πανεπιστημίου Πατρών (Συνεδρίαση Επ. Ερευνών υπ. αριθ. 928/04.09.2024), σύμφωνα με την οποία αποφασίστηκε η δημοσίευση Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την ανασυγκρότηση της Επιτροπής Ηθικής και Δεοντολογίας της Έρευνας (Ε.Η.Δ.Ε) του Πανεπιστημίου Πατρών, καλεί  τους ενδιαφερόμενους, οι οποίοι πληρούν τους όρους και τις προϋποθέσεις της παρούσας πρόσκλησης, όπως καταθέσουν τις προτάσεις υποψηφιότητάς τους σύμφωνα με τα ακόλουθα (σε συνέχεια λήξης της θητείας της Ε.Η.Δ.Ε., σύμφωνα με την υπ. αριθμ. 20561/15.10.2021 Πρυτανική Πράξη ανανέωσης θητείας).

Λήξη προθεσμίας υποβολής προτάσεων: 23/09/2024

Μπούρας Χρήστος Μπούρας Χρήστος Μπούρας Χρήστος Μπούρας Χρήστος