Γεράσιμος Ρασσιάς

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΠΡΟΣ ΣΥΝΑΨΗ TΡΙΩΝ (3) ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «Παροχή Υπηρεσίας σε φορείς εξωτερικού» (82711 Ε.Υ.: Γ. Ρασσιάς) (12/09/2023)

Έχει λήξει 9 μήνες πριν

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών σύμφωνα με απόφαση της αρ. 878/12-09-2023 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών, εγκρίνει τη δημοσίευση πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος φυσικών προσώπων για τη σύναψη τριών [3] συμβάσεων μίσθωσης έργου στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου με τίτλο «Παροχή Υπηρεσίας σε φορείς εξωτερικού», που χρηματοδοτείται από την VIO AG CHEMICALS, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον   Γεράσιμο Ρασσιά, Αναπληρωτή Καθηγητή  του Τμήματος Χημείας του Πανεπιστημίου Πατρών, ως κάτωθι:

Λήξη προθεσμίας υποβολής προτάσεων: 22/09/2023

Ρασσιάς Γεράσιμος Ρασσιάς Γεράσιμος Ρασσιάς Γεράσιμος Ρασσιάς Γεράσιμος