ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΠΡΟΣ ΣΥΝΑΨΗ ΜΙΑΣ (1) ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «Δράσεις του Πανεπιστημίου Πατρών για τη συγκριτική μελέτη και τη διεθνή προβολή του αρχαίου ελληνικού και κινεζικού πολιτισμού» (Φ.Κ. 82397 Ε.Υ.: Π. Κόντος) (01/09/2023)

Έχει λήξει 10 μήνες πριν

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών σύμφωνα με απόφαση της αρ. 874 / 01-08-2023 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών, εγκρίνει τη δημοσίευση πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος φυσικών προσώπων για τη σύναψη  [1] σύμβασης μίσθωσης έργου στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου (1) «Δράσεις του Πανεπιστημίου Πατρών για τη συγκριτική μελέτη και τη διεθνή προβολή του αρχαίου ελληνικού και κινεζικού πολιτισμού», που συγχρηματοδοτείται από Ευρωπαϊκούς και Εθνικούς Πόρους στο πλαίσιο της της Πράξης «Προώθηση μελέτης αρχαίου ελληνικού και κινεζικού πολιτισμού» με κωδικό ΟΠΣ 5187974, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Παύλο Κόντο, Καθηγητή του Τμήματος Φιλοσοφίας, του Πανεπιστημίου Πατρών, ως κάτωθι:

Λήξη προθεσμίας υποβολής προτάσεων: 11/09/2023

ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ