Έγκριση Πρακτικού – Πρακτικό Αξιολόγησης για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «GATEKEEPER:Smart Living Homes-Whole Interventions Demonstrator for people at health and social Risks» (80966– Ε.Υ.: Κ. Μουστάκας) (28/06/2021)

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ.  56249/03.06.2021  Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου «GATEKEEPER:Smart Living Homes-Whole Interventions Demonstrator for people at health  and social Risks»,  με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ Κ. Μουστάκα, ανακοινώνεται το Πρακτικό Αξιολόγησης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ενστάσεις επί του αποτελέσματος μπορούν να υποβληθούν στον ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης έως 05 Ioυλίου 2021 και ώρα 2:00 μ.μ.

Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος