Έγκριση Πρακτικού – Πρακτικό Αξιολόγησης για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «CARAMEL – Artificial Intelligence based cybersecuriry for connected and automated vehicles» (80989– Ε.Υ.: Κ. Μουστάκας) (19/04/2021)

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ.  28147/24.03.2021 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση έργου στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου «CARAMEL – Artificial Intelligence based cybersecuriry for connected and automated vehicles»,  με Επιστημονικό Υπεύθυνo τoν κ.  Κ. Μουστάκα, ανακοινώνεται το Πρακτικό Αξιολόγησης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ενστάσεις επί του αποτελέσματος μπορούν να υποβληθούν στον ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης έως 26 Απριλίου 2021 και ώρα 2:00 μ.μ.

Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος Μουστάκας Κωνσταντίνος