Έγκριση Πρακτικού – Πρακτικό Αξιολόγησης για τη χορήγηση Ανταποδοτικής Υποτροφίας στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «INSPIRED – The National Research Infrastuctures on Integrated Structural Biology, Drug Screening Efforts and Drug Target Functional Characterization» (80585– Ε.Υ.: Γ. Σπυρούλιας) (12/04/2021)

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ. 24907/12.03.2021 για τη χορήγηση Ανταποδοτικής Υποτροφίας Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη χορήγηση Ανταποδοτικής Υποτροφίας στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου «INSPIRED – The National Research Infrastuctures on Integrated Structural Biology, Drug Screening Efforts and Drug Target Functional Characterization»,  με Επιστημονικό Υπεύθυνo τoν κ.  Γ. Σπυρούλια, ανακοινώνεται το Πρακτικό Αξιολόγησης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ενστάσεις επί του αποτελέσματος μπορούν να υποβληθούν στον ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης έως 19 Απριλίου 2021 και ώρα 2:00 μ.μ.

Σπυρούλιας Γεώργιος Σπυρούλιας Γεώργιος Σπυρούλιας Γεώργιος Σπυρούλιας Γεώργιος