Έγκριση Πρακτικού – Πρακτικό Αξιολόγησης για τη χορήγηση Ανταποδοτικής Υποτροφίας στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «Προσωποποιημένη βελτιστοποίηση προγνωστικών και θεραπευτικών πρωτοκόλλων με Lu – 177 για MNETs, με την ανάπτυξη προηγμένων υπολογιστικών εργαλείων και ενός φορητού ανιχνευτικού συστήματος» (81444– Ε.Υ.: Γ. Καγκάδης) (01/03/2021)

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ. 12030/04.02.2021 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη χορήγηση Ανταποδοτικής Υποτροφίας στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου «Προσωποποιημένη βελτιστοποίηση προγνωστικών και θεραπευτικών πρωτοκόλλων με Lu – 177 για MNETs, με την ανάπτυξη προηγμένων υπολογιστικών εργαλείων και ενός φορητού ανιχνευτικού συστήματος»,  με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ.  Γ. Καγκάδη, ανακοινώνεται το Πρακτικό Αξιολόγησης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ενστάσεις επί του αποτελέσματος μπορούν να υποβληθούν στον ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης έως 08 Μαρτίου 2021 και ώρα 2:00 μ.μ.

Καγκάδης Γεώργιος Καγκάδης Γεώργιος Καγκάδης Γεώργιος Καγκάδης Γεώργιος